Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Śniadanie biznesowe "Czy grozi nam bałkanizacja internetu?"

05.11.2015

5 listopada zapraszamy Państwa do udziału w śniadaniu biznesowym pt. "Czy grozi nam bałkanizacja internetu? Wyrok w sprawie Safe Harbor". Spotykamy się o 9.30 w warszawskim biurze naszej kancelarii. O odpowiedzialności menadżerów opowiedzą Państwu Bartosz Marcinkowski, Partner i Wojciech Dziomdziora, Counsel.

Podczas spotkania porozmawiamy o praktycznych konsekwencjach wyroku w sprawie M. Schrems (facebook) oraz środkach zaradczych, które można zastosować w przedsiębiorstwach.

Wyrok ten stanowi (przewidywaną) rewolucję w dziedzinie przesyłania danych osobowych z UE do USA. Konsekwencje orzeczenia mają bowiem znaczenie nie tylko dla działalności europejskich firm, ale też całego modelu biznesu opartego na wiedzy i informacji. Skutki mogą być dalekosiężne, idące wręcz do ograniczeń relacyjno-gospodarczych UE-USA.

Szczegółowy program znajdą Państwo w poniższym zaproszeniu.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 30 października na adres konferencje@dzp.pl. Udział w śniadaniu jest możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, przewidujemy udział maksymalnie 2 osób z każdej firmy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

 

Bądź na bieżąco z DZP