Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "IV Emission and Energy Trading Summit"

26.11.2015

26 listopada odbędzie się IV edycja konferencji "Emission and Energy Trading Summit" poświęcona tematyce handlu energią i uprawnieniami do emisji CO2. W ramach wydarzenia będzie miała miejsce debata panelowa "Przyszłość rynku CO2 i energii elektrycznej - perspektywa krótko- i długofalowa", której moderatorem będzie Agnieszka Łoniewska, Associate z Praktyki Infrastruktury i Energetyki naszej kancelarii.

Nadchodzący rok będzie szczególny, zarówno dla europejskiego, jak i polskiego sektora handlu energią i CO2. Wchodzi bowiem w życie kilka regulacji, które w znaczący sposób odmienią kształt rynku oraz zasady na jakich on funkcjonuje. Chodzi o regulacje: MiFID II, EMiR, REMIT oraz nową ustawę o handlu uprawnieniami do emisji. Istotną nowością jest również decyzja o utworzeniu rezerwy stabilizacyjnej (market stability reserve - MSR) w 2018 r. i uruchomienie jej od 1 stycznia 2019 r.

Wspólnym celem prelegentów i uczestników konferencji będzie uzgodnienie wspólnych problemów i wypracowanie propozycji ich rozwiązania.

Więcej szczegółów na stronie organizatora: http://cbepolska.pl/

 

Bądź na bieżąco z DZP