Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Nowe prawo pocztowe"

25.11.2015

25 listopada w Hotelu Courtyard by Marriott odbędzie się IV edycja konferencji "Nowe prawo pocztowe", podczas której Wojciech Dziomdziora wygłosi prelekcję pt. "Prawne aspekty obsługi sektora e-commerce: odpowiedzialność dostawcy w transakcjach e-commerce, uwarunkowania prawne obsługi zwrotów, sytuacja prawna dostawcy wobec stron transakcji e-commerce”, a Bartosz Marcinkowski przedstawi temat "Ochrona danych osobowych i prywatności w działalności pocztowej i kurierskiej".

Konferencja poświecona będzie wyzwaniom i uwarunkowaniom regulacyjno-prawnym rozwoju rynku pocztowego, kurierskiego, dystrybucyjnego, marketingu bezpośredniego oraz e-commerce w Polsce oraz Unii Europejskiej.

Uczestnicy konferencji dyskutować będą o modelach biznesowych i regulacyjno-prawnych wzajemnego dostępu operatorów do infrastruktury pocztowej. Przedstawione zostaną zalety i zagrożenia związane z różnymi modelami dostępu, realizowanymi w innych krajach Unii Europejskiej i na świecie. Prelegenci postarają się odpowiedzieć m.in. na pytanie, jaki model byłby najlepszy dla rynku polskiego.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.adventure.pl/

Bądź na bieżąco z DZP