Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Finansowanie świadczeń zdrowotnych i refundacja leków

10.12.2015

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Prawo farmaceutyczne

Już 10 grudnia zapraszamy Państwa na konferencję "Finansowanie świadczeń zdrowotnych i refundacja leków - diagnoza potrzeb priorytetowych", którą organizujemy wspólnie z firmą Sequence. To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do dyskusji o priorytetach w zakresie ochrony zdrowia w Polsce. Zależy nam, aby w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele strony rządowej, jak i pozostali interesariusze - w tym przedstawiciele pacjentów, lekarzy, świadczeniodawców, a także przemysłu. Swój udział potwierdzili dr Konstanty Radziwiłł, Minister Zdrowia oraz dr Krzysztof Łanda, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z KONFERENCJI. JUŻ WKRÓTCE LISTA POSTULATÓW ZEBRANYCH W CZASIE OBU PANELI NASZEJ KONFERENCJI.

baner 750x100 10-12-2015

Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie. Zapraszamy od godz. 9.00, wtedy zacznie się rejestracja uczestników. Merytoryczna część konferencji rozpocznie się o godz. 9.30. Szczegóły spotkania znajdą Państwo w poniższym zaproszeniu.

Na bieżąco będziemy także uaktualniać naszą stronę internetową, dodając informacje o prelegentach i tematach. Zachęcamy do śledzenia www.dzp.pl.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 8 grudnia na adres life.sciences@dzp.pl. Udział w konferencji jest możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Bądź na bieżąco z DZP