Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

V Forum of Biomass & Waste w Warszawie

13.04.2016

Autorzy:
Daniel Chojnacki

W dniach 13-14 kwietnia odbędzie się V Forum of Biomass & Waste, flagowa konferencja dedykowana energetycznemu wykorzystaniu biomasy i odpadów. Wykład wprowadzający wygłosi Daniel Chojnacki, Counsel w Praktyce Infrastruktury i Energetyki naszej kancelarii, który opowie o polskich regulacjach dotyczących biomasy i odpadów wykorzystywanych do produkcji energii elektrycznej i ciepła.

Forum of Biomass & Waste to rozpoczęty w 2011 roku cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski i z zagranicy. Forum funkcjonuje dziś jako platforma wymiany aktualnej wiedzy oraz istotne narzędzie w zakresie transferu know-how, technologii i innowacji. Zbliżająca się V edycja Forum będzie skupiać się na możliwościach rynków odpadów, paliw alternatywnych i biomasy - w szczególności na obszarach biznesowych, prawnych i technicznych. 

Równolegle do sesji plenarnej  odbędzie się V edycja specjalistycznego szkolenia pt. "Próbkowanie i ocena jakości paliw alternatywnych odpadów i biomasy", które poprowadzi Agnieszka Łoniewska, Associate w Praktyce Infrastruktury i Energetyki w naszej kancelarii.

Szkolenie skierowane jest głównie do personelu odpowiedzialnego za kontrolę jakości paliw w podmiotach produkujących wysokowrzące paliwa alternatywne, odpady i biomasę do produkcji energii, a także do firm specjalizujących się w obrocie wymienionymi paliwami i procesem uwierzytelniania jakości. W szkoleniu mogą wziąć udział także  przedstawiciele firm dostarczających rozwiązania technologiczne przydatne w procesie kontroli jakości paliw.

Więcej szczegółów nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://cbepolska.pl/pl/v-forum-of-biomass-and-waste.html

Bądź na bieżąco z DZP