Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "IT Security Trends" w Warszawie - 16 marca 2016

16.03.2016

Autorzy:
Wojciech Dziomdziora

Już 16 marca w Warszawie odbędzie się konferencja IT Security Trends. W trakcie spotkania Wojciech Dziomdziora, Counsel w Praktyce IP&TMT, wygłosi prelekcję pt. "Bezpieczeństwo IT - Bezpieczeństwo prawne - Bezpieczeństwo biznesu". Nasz ekspert poruszy wiele problemów, spośród których najważniejsze są nowe regulacje prawne związane z bezpieczeństwem czy konieczność nowego podejścia do kwestii bezpieczeństwa. Odpowie także na pytanie, co robić, aby być bezpiecznym.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane rozwiązania, zapewniające skuteczną i niezawodną politykę bezpieczeństwa w organizacji. To także okazja do pogłębienia swojej wiedzy i spostrzeżeń w zakresie najnowszych trendów bezpieczeństwa oraz ich funkcjonowania w organizacji.

Rozwój nowoczesnych technologii jest obecnie nie tylko globalny i niezwykle szybki, ale przede wszystkim wywiera duży wpływ na bezpieczeństwo firm oraz instytucji. W dobie nasilonych cyberataków oraz coraz częstszych kradzieży danych, utrzymanie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń w przedsiębiorstwie nabiera szczególnej wagi.  

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie organizatora: http://itsecuritytrends.pl/

Bądź na bieżąco z DZP