Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

V Forum Przedsiębiorców "Przywództwo w biznesie"

21.04.2016

Autorzy:
Piotr Andrzejczak

21 kwietnia odbędzie się Forum Przedsiębiorców. Jubileuszowa V edycja wydarzenia, odbędzie się pod hasłem "Przywództwo w biznesie". Jaką rolę odgrywa właściciel w swojej firmie? Jak zmienić się z szefa w przywódcę? Jakie są modele biznesowego przywództwa? O tym wszystkim będą rozmawiać znani eksperci oraz praktycy biznesu. Jak co roku, na zakończenie Forum, podczas uroczystej gali, zostaną ogłoszone wyniki konkursu "Dynamiczny Przedsiębiorca". Kancelaria DZP kolejny raz wspiera Forum, a Piotr Andrzejczak weźmie aktywny udział w dyskusji pt. "Praktyczne porady dla przywódców – historie prawdziwe. Kanapa ekspertów".

W warszawskim hotelu Sheraton, spotkają się właściciele firm, liderzy opinii, eksperci oraz praktycy biznesu, którzy będą dyskutować oraz wymieniać się doświadczeniami na temat skutecznego przywództwa, dzięki któremu można osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty. Poruszą także wybrane zagadnienia dotyczące skutecznego zarządzania, które ma szczególny wpływ na obecną i przyszłą aktywność oraz rozwój prywatnej przedsiębiorczości w Polsce.

Tym razem na Forum

Forum rozpocznie się blokiem tematycznym "Przywództwo - tajemnicza siła przenosząca góry?", w trakcie którego odbędzie się rozmowa Lider-właściciel czy lider-menedżer?, podczas której o blaskach i cieniach prowadzenia biznesu z perspektywy właściciela i menedżera wypowie się Michał H. Mrożek, Prezes Zarządu HSBC Bank Poland. Dyrektor Programowy Akademii Psychologii Przywództwa - Jacek Santorski, poprowadzi warsztat: Folwark czy drużyna? Zmiany modelu przywództwa w naszych czasach. Na koniec pierwszego bloku tematycznego, uczestnicy kanapy ekspertów podzielą się Praktycznymi poradami dla przywódców.

W trakcie drugiej części Forum, pt. "Przywództwo - historie prawdziwe", Maciej Stuhr omówi temat przywództwa z "przymrużeniem oka". W trakcie panelu dyskusyjnego trzech wybitnych przedstawicieli biznesu, reprezentujących trzy pokolenia przywódców zmierzy się z tematem Czy przywództwo ma swój wiek? Merytoryczna część wydarzenia zakończy się wystąpieniem prof. dr hab. Waldemara Frąckowiaka, który przekaże uczestnikom drogowskazy do dalszego rozwoju przywództwa, podsumowując tym samym Forum.

Zostań Dynamicznym

W trakcie wieczornej część Forum odbędzie się gala wręczenia nagród w konkursie "Dynamiczny Przedsiębiorca Roku". W Konkursie nagradzani są właściciele i menedżerowie firm, którzy aktywnie uczestniczą w zarządzaniu "dynamicznym przedsiębiorstwem prywatnym", które to firmy realizują złożone projekty rozwojowe, wymagające odwagi decyzyjnej, innowacyjnego podejścia oraz determinacji i dużego osobistego zaangażowania przywódców tychże organizacji. Grant Thornton wraz z Partnerami Forum Przedsiębiorców nominuje kandydatów do Konkursu, ale kandydatury mogą być zgłaszane także przez wszystkie osoby i instytucje, którym bliskie są idee przedsiębiorczości prywatnej w Polsce. Wyboru zwycięzcy dokona Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele biznesu, świata nauki, organizacji gospodarczych oraz eksperci. Laureatowi zostanie wręczona prestiżowa nagroda-statuetka "Dynamiczny Przedsiębiorca Roku", projektu dr Anny Orskiej.

Chcąc wziąć udział w Konkursie należy przesłać do 10 kwietnia aplikację zgłoszeniową, dostępną na stronie: http://forumprzedsiebiorcowgt.pl/

Gościem specjalnym uroczystej kolacji i gali wręczenia nagród będzie będzie Zbigniew Boniek, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, który w trakcie ekskluzywnej rozmowy W roli głównej z Magdą Mołek podzieli się refleksjami: "Czego biznes może nauczyć się ze świata sportu".

***

Forum Przedsiębiorców Grant Thornton jest jedynym w swoim rodzaju miejscem spotkań oraz wymiany myśli właścicieli dynamicznych średnich i dużych polskich przedsiębiorstw prywatnych. Forum jest wydarzeniem niekomercyjnym, którego ideą przewodnią jest promowanie wśród rodzimych przedsiębiorców najnowszych osiągnięć współczesnej myśli zarządczej oraz najlepszych praktyk biznesowych. Podczas Forum przedsiębiorcy, praktycy biznesu oraz wybitni eksperci omawiają w sposób kompleksowy wybrane zagadnienia, które mają szczególny wpływ na obecną i przyszłą aktywność prywatnej przedsiębiorczości w Polsce.

W czterech dotychczasowych edycjach Forum udział wzięło łącznie ponad 900 gości, w tym 600 właścicieli średnich i dużych polskich firm prywatnych. W dyskusjach panelowych głos zabrało ponad 80 wybitnych ekspertów i przedsiębiorców, którzy dzielili się z uczestnikami swoją wiedzą i praktycznymi doświadczeniami.

 

Bądź na bieżąco z DZP