Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XXVII Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM

18.01.2016

Autorzy:
Walery Arnaudow

18 stycznia w Hotelu Marriott odbędzie się XXVII Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM. Temat przewodni tegorocznej edycji to "Rok 2016 w branży farmaceutycznej - szanse i zagrożenia". W wydarzeniu po raz kolejny udział wezmą nasi eksperci z Praktyki Life Sciences. Walery Arnaudow wygłosi prelekcję pt. "Zmiany otoczenia prawnego dystrybucji leków w Polsce", a Tomasz Kaczyński weźmie udział w debacie zamykającej konferencję "Prawo farmaceutyczne 2016 – obecne i oczekiwane".

W swoim wystąpieniu nasi prawnicy poruszą takie problemy, jak wdrożenie systemu monitorowania obrotu lekami w Polsce, ograniczenie wywozu leków deficytowych czy wpływ zmian w dystrybucji na branżę. Poruszona zostanie także kwestia tzw. fałszywek.

Zaproszeni eksperci i praktycy skoncentrują się przede wszystkim na kwestii implikacji zmian ustawy Prawo farmaceutyczne 2016 dla firm farmaceutycznych. Ponadto, przeanalizują bieżącą praktykę władz w sprawach dotyczących branży farmaceutycznej, uwzględniając aktualne interpretacje i przepisy, jak i planowane zmiany związane z wyborami, a także odniosą się do planów Ministerstwa Zdrowia w zakresie transparentności.

Kształt merytoryczny konferencji pozwoli omówić zaproszonym Prelegentom najważniejsze bieżące wyzwania dla firm farmaceutycznych oraz przeanalizować inne czynniki, które decydują o sukcesie i rozwoju najlepszych firm w tej branży.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.polfarm.biz/

 

Bądź na bieżąco z DZP