Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

III Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

18.04.2016

Autorzy:
Piotr Andrzejczak
Joanna Wierzejska

18 i 19 kwietnia w IBB Andersia Hotel Poznań odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych. Podobnie jak w ubiegłych latach, nasza kancelaria jest Partnerem Kongresu, a udział w nim zapowiedzieli eksperci DZP - Joanna Wierzejska, Szef Praktyki Podatkowej oraz Piotr Andrzejczak, Partner w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć zarządzający biurem kancelarii w Poznaniu. W trakcie drugiego dnia Kongresu wygłoszą krótką prelekcję pt. "Ochrona wartości w firmach rodzinnych a oczekiwania współczesnego otoczenia biznesowego - wybrane aspekty praktyczne, prawne i podatkowe".

Ponadto, Piotr Andrzejczak weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. "Nadzór właścicielski małego oraz dużego biznesu", który organizuje firma doradcza CMT Advisory.

Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych dostarcza wiedzę o tym, jak w sposób zbalansowany rozwijać firmę rodzinną, która następnie przetrwa przez pokolenia i będzie mogła dołączyć do największych i najstarszych firm rodzinnych na świecie. Przedsiębiorcy uchylą rąbka tajemnicy sukcesu własnego i firmy, naukowcy zaprezentują najnowsze odkrycia i pokażą przewagi, a zagraniczni goście, opowiedzą jak firmy rodzinne z ich regionu radzą sobie z problemami.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://kongresfirmrodzinnych.pl

Bądź na bieżąco z DZP