Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Best in Cloud 2016"w Warszawie

15.03.2016

15 marca odbędzie się 5. edycja konferencji Computerworld "Best in Cloud 2016" poświęcona rozwiązaniom chmurowym. Podczas wydarzenia Wojciech Dziomdziora - ekspert w kwestiach usług chmurowych, wygłosi prelekcję pt. "Gromadzenie i przetwarzanie danych w chmurze".

Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się ze skutecznie przeprowadzonymi wdrożeniami rozwiązań chmurowych, o których opowiedzą zarówno przedstawiciele biznesu, jak i administracji publicznej, odpowiedzialni za infrastrukturę, koszty, bezpieczeństwo oraz organizację procesów. Prelegenci opowiedzą, jak wybrać najlepszy model rozwiązań chmurowych dostosowany do potrzeb organizacji, w oparciu m.in. o kryteria dotyczące zarządzania, bezpieczeństwa czy przetwarzania danych. Uczestnicy dowiedzą się także, jakie korzyści mogą osiągnąć stosując wybrane narzędzia Cloud Computingu.

Konferencja skierowana jest głównie do osób odpowiadających za działanie infrastruktury IT, a także za rozwój biznesu i poszukiwanie źródeł zwiększania przychodów.

Szczegóły wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.computerworld.pl/

 

Bądź na bieżąco z DZP