Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Śniadanie biznesowe "WPGO i ich aktualizacje"

12.05.2016

Autorzy:
Daniel Chojnacki
Maciej Białek
Agnieszka Łoniewska

12 maja zapraszamy Państwa na śniadanie biznesowe, którego tematem będą "WPGO i ich aktualizacje - nie daj się pominąć, zadbaj o swój interes". Spotykamy się o 9:30 w warszawskim biurze naszej kancelarii. O aktualizacjach WPGO opowiedzą Państwu eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki - Daniel Chojnacki, Agnieszka Łoniewska i Maciej Białek.

Wielkimi krokami zbliża się termin na dokonanie aktualizacji wojewódzkich planów gospodarki odpadami. Nie jest tajemnicą, że kształt poszczególnych WPGO ma kluczowe znaczenie dla możliwości prowadzenia działalności gospodarczej przez podmioty świadczące usługi z zakresu gospodarki odpadami. Zmieniające się przepisy (np. definicja RIPOK) lub ich brak (np. utrata mocy obowiązującej przez rozporządzenie MBP) powodują jednak dużą niepewność, co do możliwego kształtu aktualizacji WPGO.

W trakcie spotkania przeanalizujemy m.in.:

  • możliwość zaskarżania uchwał w sprawie przyjęcia WPGO,
  • możliwość uzyskania/utrzymania statusu RIPOK,
  • możliwość wykreślenia instalacji z WPGO,
  • zmiany w prawie odpadowym wpływające na treść WPGO.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 9 maja na adres magdalena.klebukowska@dzp.pl. Udział w śniadaniu jest możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, przewidujemy udział maksymalnie 2 osób z każdej firmy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Seminarium będzie przeprowadzone w języku polskim.

Bądź na bieżąco z DZP