Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Rynek Paczek 2016" w Warszawie

16.05.2016

Autorzy:
Jakub Kubalski

16 maja w Hotel Courtyard by Marriott odbędzie się konferencja "Rynek Paczek 2016", dedykowana branży kurierskiej i paczkowej, a także sektorowi e-commerce. W trakcie wydarzenia Jakub Kubalski, Associate w Praktyce IP&TMT naszej kancelarii, wygłosi prelekcję pt. "Globalny biznes eCommerce a prawo. Wyzwania prawne rozwoju transgranicznego Commerce".

W spotkaniu aktywny udział wezmą m.in. przedstawiciele Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Poczty Polskiej SA, InPost SA oraz międzynarodowych i krajowych firm kurierskich, którzy postarają się odpowiedzieć na pytania: Jak będzie wyglądał rynek paczek w przyszłości? Jak zmieni się łańcuch dostaw? Gdzie i kto będzie zarabiał na dostarczaniu przesyłek?

Rynek paczek przeżywa rewolucyjne zmiany w aspekcie geograficznym, biznesowym oraz technologicznym. Postępuje proces automatyzacji procesu nadawania, sortowania, przewozu i wydawania przesyłek. Za rogiem czeka rewolucja druku 3D, która zmieni rynek e-commerce. Rynek paczek, jako najbardziej rentowny i rosnący podsektor logistyki, jest ostatnią nadzieją klasycznych operatorów pocztowych i kurierskich.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.adventure.pl/

 

Bądź na bieżąco z DZP