Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Warsztaty "Efektywne zarządzanie modernizacją majątku sieciowego"

23.05.2016

Autorzy:
Agnieszka Łoniewska

W dniach 23-24 maja w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędą się warsztaty "Efektywne zarządzanie modernizacją majątku sieciowego" dedykowane głównie branży energetycznej. Pierwszego dnia wydarzenia Agnieszka Łoniewska, Senior Associate z Praktyki Infrastruktury i Energetyki naszej kancelarii, omówi temat "Uwarunkowanie prawne korzystania z wyrobów budowlanych począwszy od dopuszczenia do obrotu po zagospodarowanie odpadów budowlanych".

Przed sektorem energetycznym w Polsce stoi wiele wyzwań. Działania operatorów koncentrują się na pracach inwestycyjnych i modernizacyjnych, które z jednej strony generują potężne koszty oraz zapotrzebowanie na nowe technologie, a z drugiej napotykają na liczne bariery formalne i prawne, które mają bezpośrednie przełożenie na rodzaj i zakres planowanych zmian. Operatorzy muszą poświęcić wiele czasu na wyznaczanie terenu pod lokalizację źródeł czy też procedurze zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, co niejednokrotnie niekorzystnie wpływa na całokształt podejmowanych prac.

Podczas warsztatów eksperci, bazując na swoim dorobku zawodowym, omówią praktyczne rozwiązania najczęściej spotykanych trudności w zakresie prac i planów modernizacyjnych.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie organizatora: http://mmcpolska.pl/

Bądź na bieżąco z DZP