Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XXVIII Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM

19.09.2016

Autorzy:
Walery Arnaudow

19 września w Hotelu Marriott odbędzie się XXVIII Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM. Temat przewodni tej edycji to "Konsekwencje dla firm farmaceutycznych w związku z planowanymi zmianami i kontrolami – aspekty podatkowe i regulacyjne". W wydarzeniu po raz kolejny udział wezmą nasi eksperci z Praktyki Life Sciences. Przedstawiciel kancelarii weźmie udział w debacie pt. "Wpływ ostatnich zmian w prawie farmaceutycznym na funkcjonowanie branży farmaceutycznej i dostępność leków dla pacjenta", a Walery Arnaudow wygłosi prelekcję pt. "Zmiany otoczenia prawnego dystrybucji leków w Polsce". 

Jesienna edycja Kongresu poruszy szczególnie istotne aspekty prawne, regulacyjne i podatkowe, odnoszące się do podmiotów rynku farmaceutycznego.

Organizator ma nadzieję, iż zaproszeni eksperci i praktycy skoncentrują się przede wszystkim na ostatnich zmianach w prawie dotyczącym sektora farmaceutycznego, funkcjonowaniu branży farmaceutycznej w obecnych warunkach (demograficznych, gospodarczych i regulacyjnych) oraz dostępności leków dla pacjenta. Organizator liczy także na to, że zaproponowany kształt merytoryczny konferencji pozwoli omówić zaproszonym Prelegentom najważniejsze bieżące wyzwania na koniec 2016 roku dla firm farmaceutycznych oraz przeanalizować inne czynniki, które decydują o sukcesie i rozwoju najlepszych firm w tej branży.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.polfarm.biz/

Bądź na bieżąco z DZP