Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Rynek usług pocztowych w Polsce i Europie"

14.09.2016

Autorzy:
Wojciech Dziomdziora

14 września w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbędzie się  XII edycja konferencji "Rynek usług pocztowych w Polsce i Europie", która jest największym wydarzeniem konferencyjnym dla sektora usług pocztowych, kurierskich, kolporterskich i dystrybucyjnych w Polsce i Europie Centralnej. W ramach wydarzenia nasz ekspert, Wojciech Dziomdziora, Counsel w Praktyce IP&TMT naszej kancelarii, weźmie udział w panelu dyskusyjnym "Digitalizacja usług komunikacji, rozwój eAdministracji, budowa cyfrowego państwa - jaka powinna być rola cyfrowych operatorów pocztowych".

Konferencja podzielna została na bloki tematyczne, podczas których przedstawiciele czołowych europejskich operatorów pocztowych oraz wiodących firm doradczych omówią główne trendy i kierunki rozwoju branży. Zaprezentowane zostanie także studium porównawcze strategii i usług oferowanych przez głównych europejskich operatorów pocztowych.

Eksperci dyskutować będą m.in. o tym, czy Polska i Europa Centralna mają szansę stać się głównym hubem logistycznym dla cross-border eCommerce na kierunku Wschód-Zachód, jak dynamiczny rozwój dostaw transgranicznych wpłynie na lokalne i regionalne rynki oraz czy stanowi on szansę na wzmocnienie potencjału krajowych operatorów pocztowych czy zagrożenie dla ich bytu.

Więcej szczegółów nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.adventure.pl/

Bądź na bieżąco z DZP