Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Next Generation" w Poznaniu

20.10.2016

Autorzy:
Dr Bartosz Marcinkowski

W dniach 20-21 października w Poznaniu odbędzie się konferencja Next Generation poświęcona zmianom międzygeneracyjnym wśród polskich firm prywatnych. Nasza kancelaria jest Partnerem tego wydarzenia. Podczas pierwszego dnia konferencji Bartosz Marcinkowski, Partner w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, wygłosi prelekcję pt. "Rewolucja w przepisach o ochronie danych: dramatyczna zmiana na mapie ryzyk w firmach". Natomiast drugiego dnia wydarzenia weźmie udział w Round Tables - krótkie, intensywne sesje tematyczne, dzieląc się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu ochrony danych osobowych.

Next generation to pokolenie sukcesorów, które obecnie przygotowuje się do przejęcia zarządzania w firmach rodzinnych. Wiedząc, jak dużym wyzwaniem jest połączenie życia rodzinnego z biznesem, organizatorzy nazwali główne problemy, z którymi borykają się przyszli sukcesorzy, aby lepiej dopasować do nich konkretne rozwiązania.

Zaproszeni eksperci ze świata nauki i biznesu podpowiedzą uczestnikom jak podjąć właściwą decyzję na temat swojej kariery zawodowej, jak rozwijać firmę w oparciu o nowoczesne technologie czy jak zbudować swój autorytet wśród pracowników. Doradzą także, jak wyjść z firmy nie "wychodząc" z rodziny oraz jak utrzymać dobre relacje w firmie, pracując z rodziną.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie Organizatora: http://nextg.pl/

Bądź na bieżąco z DZP