Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

"WPGO i ich aktualizacje – nie daj się pominąć, zadbaj o swój interes"

18.10.2016

Autorzy:
Daniel Chojnacki
Maciej Białek

Już 18 października zapraszamy na kolejne śniadanie biznesowe pt. "WPGO i ich aktualizacje - nie daj się pominąć, zadbaj o swój interes". Spotykamy się o 9:30 w warszawskim biurze naszej kancelarii. O aktualizacjach WPGO opowiedzą Państwu eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki - Daniel Chojnacki, Agnieszka Łoniewska i Maciej Białek.

Przyjęcie przez Radę Ministrów KPGO oznacza, że wielkimi krokami i już nieodwołalnie zbliża się termin na dokonanie aktualizacji wojewódzkich planów gospodarki odpadami. Nie jest tajemnicą, że kształt poszczególnych WPGO ma kluczowe znaczenie dla możliwości prowadzenia działalności gospodarczej przez podmioty świadczące usługi z zakresu gospodarki odpadami. Zmieniające się przepisy (np. definicja RIPOK), ich brak (np. utrata mocy obowiązującej przez rozporządzenie MBP), ale także postanowienia KPGO powodują dużą niepewność co do możliwego kształtu aktualizacji WPGO.

W takcie spotkania przeanalizujemy m.in.:

  • możliwość zaskarżania uchwał w sprawie przyjęcia WPGO,
  • możliwość uzyskania/utrzymania statusu RIPOK,
  • możliwość wykreślenia instalacji z WPGO,
  • zmiany w prawie wpływające na treść WPGO.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 14 października na adres Emilia.Zakrzewska-Koszel@dzp.pl. Udział w śniadaniu jest możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, przewidujemy udział maksymalnie 2 osób z każdej firmy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Seminarium będzie przeprowadzone w języku polskim.

Bądź na bieżąco z DZP