Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

PharmLab 2016: I Ogólnopolskie Forum Pacjent-Lekarz-Farmaceuta

06.10.2016

Autorzy:
Tomasz Kaczyński

6 października w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się PharmLab 2016: I Ogólnopolskie Forum Pacjent-Lekarz-Farmaceuta, w trakcie którego Tomasz Kaczyński, Partner w Praktyce Life Sciences naszej kancelarii, będzie moderował dyskusję panelową "Rola konsultacji społecznych w procesie stanowienia prawa. Czy współpraca na gruncie obywatele – ustawodawca jest możliwa?". Kancelaria DZP jest także Partnerem tego wydarzenia.

Impulsem do przygotowania wydarzenia były m.in. wyniki ogólnopolskiej ankiety, a także wcześniejsze raporty sporządzone na zlecenie Reckitt Benckiser oraz Gemius. Wynika z nich, że wielu Polaków, pomimo zaufania do farmaceutów, nie korzysta z ich porad przy przyjmowaniu leków, nie zdając sobie sprawy z zagrożeń związanych z nieodpowiedzialnym samoleczeniem, które dynamicznie popularyzuje się wraz ze wzrostem znaczenia internetu.

Tematem rozważań zaproszonych specjalistów będzie współczesna rola farmaceuty, lekarza i pacjenta w polskiej służbie zdrowia. Przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń lekarzy, farmaceutów oraz pacjentów zastanowią się nad sposobami na ulepszenie wzajemnej komunikacji i współpracy.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Organizatora: http://www.zikodlazdrowia.org

Bądź na bieżąco z DZP