Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

"Zanieczyszczenie ziemi – jak zmierzyć się z tym problemem?"

24.11.2016

Autorzy:

Daniel Chojnacki
Damian Szczygielski

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Ochrona środowiska

24 listopada zapraszamy na śniadanie biznesowe pt. "Zanieczyszczenie ziemi – jak zmierzyć się z tym problemem?". Spotykamy się o 9:30 w warszawskim biurze naszej kancelarii. O zanieczyszczeniach ziemi oraz wód podziemnych opowiedzą Państwu eksperci z Domański Zakrzewski Palinka - Daniel Chojnacki i Damian Szczygielski oraz Environmental Resources Management - Agata Godlewska-Hejduk.

Zanieczyszczenia ziemi oraz wód podziemnych, zarówno te historyczne, jak i współczesne, stają się coraz większym wyzwaniem. Dotychczasowy sposób wykorzystywania powierzchni ziemi powoduje, że mapa miejsc zanieczyszczonych lub potencjalnie zanieczyszczonych to zbiór mieniących się różnymi kolorami punktów. Obawy przed stratami wizerunkowymi czy też koniecznością poniesienia znacznych kosztów oraz niewłaściwe zarządzanie ryzykiem w wielu przypadkach mogą prowadzić do pogorszenia sytuacji, zarówno organizacji, jak i kadry zarządzającej.

W czasie naszego spotkania przeanalizujemy, od strony prawnej jak i technicznej, jak m.in.:

  • przeprowadzić remediację/rekultywację bez ponoszenia zbędnych kosztów,
  • ograniczyć odpowiedzialność za zanieczyszczenia spowodowane przez osoby trzecie,
  • zabezpieczyć się w transakcjach nabycia/zbycia nieruchomości,
  • przygotować się do sporządzenia raportu początkowego,
  • skutecznie zarządzać ryzykiem i ograniczyć odpowiedzialność kadry zarządzającej.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 21 listopada na adres magdalena.klebukowska@dzp.pl. Udział w śniadaniu jest możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, przewidujemy udział maksymalnie 2 osób z każdej firmy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Bądź na bieżąco z DZP