Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

VI Forum of Biomass and Waste w Krakowie

09.03.2017

Autorzy:
Daniel Chojnacki

W dniach 9-10 marca w Krakowie odbędzie się 6. edycja międzynarodowej konferencji o wykorzystaniu biomasy i odpadów na cele energetyczne - VI Forum of Biomass & Waste. DZP jest Partnerem Prawnym tego wydarzenia. W spotkaniu udział weźmie Daniel Chojnacki, Counsel w Praktyce Infrastruktury i Energetyki, który będzie moderował debatę pt. "Otoczenie regulacyjne dla sektorów związanych z energetyczną biomasą oraz energią z odpadów lub paliw alternatywnych".

Forum of Biomass and Waste to cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących, których tematyka obejmuje najbardziej istotne kwestie dla rozwoju sektora biomasowego oraz podmiotów związanych z branżą WTE (waste to energy).

Głównym celem Forum jest zgromadzenie ekspertów z wielu krajów, by mogli wymieniać się doświadczeniami dotyczącymi najnowszych osiągnięć związanych z wykorzystaniem biomasy i odpadów na cele energetyczne. Już dziś Forum funkcjonuje jako platforma wymiany aktualnej wiedzy oraz istotne narzędzie w zakresie transferu know-how, technologii i innowacji.

Wydarzenie rokrocznie gromadzi szerokie spektrum przedstawicieli rynku, w tym: ekspertów branży energetycznej i przemysłu, dostawców biomasy, reprezentantów sektora komunalnego, naukowców, inżynierów i technologów, a także organizacje branżowe, instytucje finansowe oraz przedstawicieli rządu i administracji.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://cbepolska.pl/

Bądź na bieżąco z DZP