Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Ogólnopolski Kongres Producentów Leków i Suplementów Diety

26.04.2018

Autorzy:
Marta Balcerowska

W dniach 26-27 kwietnia 2018 w Warszawie odbędzie się Ogólnopolski Kongres Producentów Leków i Suplementów Diety. Nasza kancelaria jest partnerem wydarzenia.

Podczas spotkania Marta Balcerowska wygłosi wykład zatytułowany "Podejście Prezesa UOKiK do reklam suplementów diety z perspektywy ich zgodności z regulacjami konsumenckimi".

Rynek Farmacji to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków w Polsce. Jest to także rynek bardzo agresywny oraz nastawiony na szereg zmian i wyzwań jakie są stawiane przez legislatorów. Wymagania prawne i osobowe jakie stawia producentom leków, suplementów, dermokosmetyków, hurtowniom sprawiają, że potrzebuja czegoś więcej niż tylko analizy i strategie. Potrzeba inspiracji, personelu. Zachodzi również potrzeba śledzenia wszystkich zmian i innowacji jakie pojawiają się w obszarach farmaceutycznych aby nadążać za wszelkimi nowościami i ciekawostkami. Kolejnym kluczem do sukcesu jest efektywna współpraca z aptekami, ale czasami także z innymi kanałami sprzedaży i dystrybucji. Kolejna ważna rzecz to rosnące wymogi w obszarze personelu oraz jego skuteczny dobór.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora: http://farmacjawpolsce.pl/

 

Bądź na bieżąco z DZP