Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Ustawa o produktach kosmetycznych - czas start!

11.04.2018

Autorzy:
Jędrzej Stępniowski
Michał Tracz

11 kwietnia w Warszawie zapraszamy na drugą edycję seminarium Ustawa o produktach kosmetycznych - czas start!

Dla branży kosmetycznej nadciąga wiele wyzwań związanych z nową ustawą o produktach kosmetycznych oraz RODO. Wciąż dostępne są miejsca na seminarium PZPK z naszym udziałem, na którym będziemy przybliżać te kwestie.

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z pierwszej edycji wydarzenia, film dzięki uprzejmości Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego:

 

Seminarium dotyczące nowej ustawy o produktach kosmetycznych zorganizowane przez Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego spotkało się z tak dużym zainteresowaniem, że organizatorzy postanowili zorganizować jego powtórkę w dniu 11 kwietnia br. Będzie można na niej wysłuchać wszystkich prezentacji z pierwszej edycji, łącznie z wystąpieniem poświęconym krzyżującym się obowiązkom z ustawy o produktach kosmetycznych oraz RODO, jak również prawom przedsiębiorcy w relacjach z organami inspekcji.

Więcej informacji o dodatkowej edycji seminarium oraz zapisach znajdują się na stronie organizatora: http://www.kosmetyczni.pl/pl/ustawa-o-produktach-kosmetycznych-czas-start-druga-edycja-11-kwietnia-2018.htm

Bądź na bieżąco z DZP