Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Logistyka i transport leków - Forum Praktyków

14.05.2018

Autorzy:

Walery Arnaudow

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Prawo farmaceutyczne

14 maja zapraszamy na konferencję Logistyka i transport leków - Forum Praktyków.

Logistyka i transport leków oraz produktów leczniczych stanowi ważne ogniwo w łańcuchu dostarczania ich pacjentom. Dany produkt leczniczy zanim trafi do sprzedaży musi być właściwie dostarczony od producenta do apteki. Proces logistyczny jest aktualnie dużo bardziej skomplikowany i złożony, może się składać z wielu usługodawców i podwykonawców. Ponad dwuletni okres obowiązywania rozporządzania w sprawie DPD skłania do pierwszych przemyśleń i dyskusji nad praktyką stosowania nowych wymogów i współpracą z organami administracji publicznej.

Podczas spotkania Walery Arnaudow, specjalista w Praktyce Life Sciences wystąpi z tematem: Monitorowanie obrotu produktami leczniczymi - Zintegrowany System Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi oraz tzw. pakiet transportowy.

Celem spotkania jest wymiana doświadczeń w zakresie praktycznych aspektów stosowania wymagań w obszarze Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. Dodatkowo zostanie przedstawiony schemat certyfikacji wymagań DPD w obszarze logistyki. Interesującym tematem będzie prezentacja wymagań w obszarze serializacji oraz praktycznych aspektów związanych z uzyskiwaniem zezwolenia na działalność hurtową.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu.

 

Bądź na bieżąco z DZP