Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Forum Profesjonalnych Pełnomocników 2018

08.09.2018

Autorzy:

Paweł Paradowski

Praktyka:

Postępowania Sporne

8 września we Wrocławiu odbędzie się Forum Profesjonalnych Pełnomocników. Założeniem konferencji jest wyjście do szerszego grona odbiorców i promowanie usług prawnych w nowatorskim ujęciu.

Istotą wydarzenia jest promowanie profesjonalizmu pełnomocników, budowanie networkingu w środowisku prawniczym, inicjowanie dobrych praktyk w zarządzaniu kancelarią i jej marketingiem.

Tematem przewodnim forum jest zagadnienie sprawnego funkcjonowania prawników w zmiennym otoczeniu prawnym, sposoby wpływania na wydajność oraz osiąganie satysfakcji z pracy.

Podczas wydarzenia, z tematem "Obsługa Klientów, jak radzić sobie z roszczeniowymi Klientami" wystąpi Paweł Paradowski z Praktyki Postępowań Spornych.

Prelegenci odniosą się do następujących zagadnień: jak skutecznie sprzedawać usługi prawne i budować relacje z klientami, jak działać pod presją czasu, jak budować zespół i markę kancelarii, jak wyceniać usługi prawne, jak pozyskiwać i obsługiwać klientów.

Forum Profesjonalnych Pełnomocników wspierają trenerzy biznesowi i praktycy zarządzania. Wydarzenie zakończy panel dyskusyjny, w trakcie którego specjaliści odpowiadać będą na zadawane im pytania.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie organizatora: http://gettoknow.pl/

Bądź na bieżąco z DZP