Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Fuzje i przejęcia jako sposób ekspansji zagranicznej 2018

27.09.2018

Praktyka:

Podatki
Prawo Spółek, Fuzje i Przejęcia

Specjalizacje:

Fuzje, przejęcia i restrukturyzacje

Polska gospodarka stoi obecnie w obliczu przemian strukturalnych związanych m.in. z ograniczeniem dotychczasowej przewagi konkurencyjnej jaką była tania siła robocza. Dodatkowo, obecność na rynku krajowym podmiotów o globalnej skali działalności oraz ich silna pozycja na rynkach zagranicznych wymusza zwiększanie konkurencyjności krajowych przedsiębiorstw. W obliczu postępującej globalizacji tendencja ograniczenia istniejących przewag konkurencyjnych polskich przedsiębiorstw może przyczynić się do osłabienia ich pozycji na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych.

Zapraszamy do udziału w konferencji, podczas której eksperci przedstawią kompleksowo najistotniejsze aspekty akwizycji za granicą. Tematy te podejmą z praktycznego punktu widzenia, w oparciu o doświadczenia zatem spotkanie to będzie cenną okazją do nabycia, uzupełnienia czy usystematyzowania wiedzy na temat międzynarodowych fuzji i przejęć i z pewnością pomoże podjąć trafne decyzje biznesowe.

Nasi eksperci, Joanna Wierzejska i Robert Niczyporuk wystąpią z tematem: "Jak zapewnić bezpieczeństwo prawne i podatkowe transakcji na rynku zagranicznym?"

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie organizatora: https://kreatorzy.eu/aktualnosci/6599-27-09-2018-konferencja-fuzje-i-przejecia-jako-sposob-ekspansji-zagranicznej-2018-warszawa

 

Bądź na bieżąco z DZP