Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Krzysztof Zakrzewski ponownie Partnerem Zarządzającym DZP

01.12.2011

Autorzy:
Krzysztof A. Zakrzewski

1 grudnia 2011 roku Zgromadzenie Wspólników kancelarii Domański Zakrzewski Palinka wybrało na kolejną kadencję Partnera Zarządzającego. Mamy przyjemność poinformować, że po raz kolejny na to stanowisko został powołany Krzysztof A. Zakrzewski.

 MG 9210aPartner Zarządzający z urzędu wchodzi także w skład Rady Spółki i jej przewodniczy. Kadencja nowopowołanego Partnera Zarządzającego rozpocznie się 1 stycznia 2012 roku i będzie trwała 4 lata.

"Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie nasze działania w ostatnich latach były sukcesem. Udało nam się jednak, mimo trudnej sytuacji na rynku i silnej konkurencji, utrzymać pozycję lidera wśród kancelarii w Polsce" – mówi Krzysztof Zakrzewski, Partner Zarządzający DZP. Mecenas Zakrzewski jest jednym ze współzałożycieli kancelarii, a funkcję Partnera Zarządzającego pełni od 1999 roku.

"Niewątpliwie dodatkowym powodem do zadowolenia jest fakt, iż wielu członków naszego zespołu odniosło indywidualne sukcesy – ich nazwiska widnieją nie tylko w branżowych rankingach, ale również na listach laureatów prestiżowych nagród naukowych czy wysokich odznaczeń państwowych. Warto też zaznaczyć, że w ostatnich latach stworzyliśmy dwie nowe, prężne i odnoszące widoczne sukcesy na rynku praktyki – podatkową oraz infrastruktury i energetyki.
Patrząc wstecz, na przestrzeni ostatniego już prawie dwudziestolecia, muszę przyznać, że udawało nam się wychodzić obronną ręką z większości zawirowań gospodarczo-rynkowych.
Nie sposób jednak w obecnej sytuacji ekonomiczno-politycznej nie patrzeć w przyszłość z większą rozwagą i wyważeniem. Taka specyfika i dynamika czasów, w których przyszło nam żyć, może być atutem dla jednych i siłą hamującą dla innych. Mam nadzieję, że będziemy zaliczać się do tej pierwszej grupy." – podsumowuje mec. Zakrzewski.

Bądź na bieżąco z DZP