Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Chambers Global wyróżnia DZP 2012

23.03.2012

Mamy przyjemność poinformować, że w marcu 2012 roku ukazała się nowa edycja publikacji Chambers Global: The World's Leading Lawyers for Business. Nasi eksperci również w tym roku zostali rekomendowani w kilku kategoriach. 

CG2012DZP została rekomendowana w następujących kategoriach i zakładkach: 

  • Banking & Finance,

  • Corporate/M&A,

  • Dispute resolution,

  • Intellectual Property.

Jednocześnie w tychże kategoriach rekomendowani zostali partnerzy: Magdalena Skowrońska (Banking & Finance), Krzysztof Zakrzewski - (Corporate/M&A), prof. Grzegorz Domański, Józef Palinka i Paweł Lewandowski (Dispute resolution) oraz Aleksandra Auleytner i Janina Ligner-Żeromska (Intellectual Property).

Chambers co roku od 20 lat przeprowadza tysiące wywiadów z prawnikami z całego świata oraz ich klientami w celu wyłonienia najlepszych specjalistów na rynku. Kryteriami oceny prawników są przede wszystkim: doświadczenie, zaangażowanie w projekty oraz profesjonalne podejście do klienta.

Jednocześnie, w opublikowanym ostatnio rankingu PLC: Life sciences, zespół dr. hab Marcina Matczaka został rekomendowany w kategorii Life Sciences: Regulatory, plasując się pozycję wyżej niż w zeszłym roku.

Bądź na bieżąco z DZP