Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

DZP liderem wśród kancelarii prawniczych według rankingów

16.04.2008

Z wielką przyjemnością chcieliśmy poinformować Państwa, że nasza Kancelaria po raz szósty z rzędu zajęła pierwsze miejsce w czołowym rankingu firm prawniczych opublikowanym w  dzienniku "Rzeczpospolita" 16 kwietnia br. 

Kryterium wyróżnienia firm prawniczych tego rankingu była liczba adwokatów i radców prawnych oraz ogólna liczba prawników pracujących w danej firmie.
Dodatkowo w tymże rankingu zostaliśmy wyróżnieni w poszczególnych kategoriach:

  • procesy sądowe (cywilne, karne, gospodarcze, administracyjne) i arbitrażowe
  • fuzje i przejęcia
  • prawo spółek i prawo handlowe
  • przygotowanie wejścia na giełdę/rynki kapitałowe i papiery wartościowe

Jednocześnie Krzysztof Zakrzewski, partner z naszej kancelarii, został wskazany jako jeden z najlepszych prawników w zakresie fuzji i przejęć oraz prawa spółek i prawa handlowego. 

Ponadto w rankingu polskiej edycji miesięcznika "Forbes", w której 60 największych kancelarii prawniczych oraz 100 największych polskich firm wskazywało lidera w poszczególnych dziedzinach, zajęliśmy 3 miejsce jako specjaliści w zakresie fuzji i przejęć.
Ranking "Forbes” jest szczególnie ważny, ponieważ wyraża uznanie nie tylko naszych obecnych i potencjalnych klientów, ale również bierze pod uwagę opinie i rekomendacje naszej konkurencji.

Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie i kwalifikacje oraz sprzyjająca koniunktura gospodarcza, pozwolą nam zachować status lidera na rynku usług prawniczych przez następne lata.

Bądź na bieżąco z DZP