Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Wojciech Dziomdziora dołącza do Praktyki IP&TMT

17.03.2014

Z przyjemnością informujemy, że 17 marca 2014 roku do zespołu kancelarii DZP dołączył Wojciech Dziomdziora, Counsel, Radca Prawny. Mecenas Dziomdziora jest ekspertem w zakresie prawa autorskiego, mediów, telekomunikacji i nowych technologii, zarówno na gruncie krajowym jak i międzynarodowym. 

w.dziomdzioraOstatnio pełnił funkcję Dyrektora Spraw Publicznych i CSR w Orange Polska oraz kierował projektami kluczowymi w Grupie TP. Wcześniej pracował w grupie medialnej ITI. Jest byłym członkiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W latach 2000–2005 pracował w Ministerstwie Kultury, m.in. jako dyrektor departamentu prawno-legislacyjnego oraz wicedyrektor departamentu filmu i mediów audiowizualnych. Pracował w administracji publicznej, gdzie zajmował się m.in. negocjacjami z Unią Europejską w dziedzinie prawa audiowizualnego i autorskiego oraz implementacją prawa unijnego do polskiego porządku prawnego.

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, studia podyplomowe z zakresu prawa autorskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia MBA na Akademii L. Koźmińskiego. Studiował także zarządzanie strategiczne w Wielkiej Brytanii.

Bądź na bieżąco z DZP