Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

DZP po raz 5. z nagrodą Chambers Europe Awards

29.04.2015

Z przyjemnością informujemy, że 24 kwietnia na uroczystej gali Chambers Europe Awards 2015 w Amsterdamie, nasza kancelaria została uhonorowana nagrodą Poland - Law Firm of the Year. Nagroda Chambers Europe Awards for Excellence trafia w nasze ręce po raz piąty – wyróżnienie Chambers & Partners otrzymaliśmy także w 2008, 2011, 2012 i 2013 roku.

chambers europe awards 2015W ścisłym gronie firm nominowanych do nagrody znalazły się międzynarodowe kancelarie działające w naszej jurysdykcji: Clifford Chance, CMS Poland, Dentons Europe Oleszczuk, Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy, Weil Gotshal & Manges. Do tego grona dołączyły tylko dwie polskie kancelarie – DZP i Wardyński & Partners.

Nagroda przyznawana przez Chambers & Partners jest wyrazem uznania nie tylko dla dokonań w dziedzinie doradztwa prawnego, ale także rozwoju strategicznego kancelarii, obsługi klienta i osiągnięć poszczególnych prawników w ciągu całego roku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.chambersandpartners.com.

Chambers & Partners to międzynarodowe wydawnictwo prawnicze, które jest obecne na europejskim rynku usług profesjonalnych od 1999 roku. Wskazuje i nagradza najlepszych prawników i kancelarie. Co roku wydawnictwo przeprowadza tysiące niezależnych wywiadów z prawnikami i klientami, na podstawie których przygotowywane są dogłębne analizy 51 regionów Europy.

Bądź na bieżąco z DZP