Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Pierwsza edycja nowej klasyfikacji IFLR1000 - Firms to Watch 2018

07.05.2018

Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka jako jedyna polska firma, znalazła się na liście Firms to Watch 2018 - pierwszej edycji nowej klasyfikacji IFLR1000!

Firmy docenione przez IFLR1000 w ramach Firms to Watch 2018 musiały wykazać się w ubiegłym roku m.in. udanym wejściem na nowy rynek i poszerzeniem swojej działalności, w tym zwiększeniem liczby pracowników, a także wzrostem liczby zrealizowanych kluczowych dla rynku transakcji. Pod uwagę brano również wdrożeniem nowych, innowacyjnych usług dla klientów i programów dla pracowników.

Jak dodają autorzy, to, co łączy wszystkie trzydzieści jeden kancelarii, to ambicja i strategia rozwoju, która jest skuteczna w perspektywie krótkoterminowej i która dobrze wróży na przyszłość.

Ranking, a w nim szczegółowe informacje dotyczące wyróżnionych firm prawniczych, można znaleźć pod linkiem: http://www.iflr.com/pdfs/FTW2018.pdf

IFLR 1000 to ranking klasyfikujący najlepsze kancelarie specjalizujące się w prawie finansowym i korporacyjnym na całym świecie, w tym w Polsce. Eksperci opracowują zestawienia kancelarii na podstawie ich zgłoszeń oraz rekomendacji prawników z najbardziej znaczących instytucji finansowych i największych przedsiębiorstw oraz firm prawniczych.

Bądź na bieżąco z DZP