Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

DZP liderem na rynku usług prawnych według rankingów

20.04.2007

Z wielką przyjemnością chcieliśmy poinformować Państwa, że nasza Kancelaria zajęła pierwsze miejsce w dwóch czołowych rankingach firm prawniczych opublikowanych w polskich mediach w drugiej połowie kwietnia 2007 roku.

W rankingu polskiej edycji miesięcznika Forbes, 60 największych kancelarii w Polsce oraz 400 największych przedsiębiorstw obecnych na polskim rynku uznało naszą kancelarię za najlepszą w Polsce kancelarię dla biznesu. Ranking „Forbes” jest szczególnie ważny, ponieważ wyraża uznanie nie tylko naszych obecnych i potencjalnych klientów, ale również bierze pod uwagę opinie i rekomendacje naszej konkurencji.

W rankingu Forbes'a zostaliśmy dodatkowo wskazani jako lider w zakresie doradztwa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć. Wśród kancelarii najczęściej rekomendowanych, wymienieni jesteśmy jako specjaliści w zakresie prawa pracy i rynków kapitałowych.

Jednocześnie, już po raz piąty z rzędu, kancelaria DZP zajęła pierwsze miejsce w rankingu dziennika "Rzeczpospolita" (opublikowanym 18 kwietnia 2007 roku). Kryterium wyróżnienia firm prawniczych tego rankingu była liczba adwokatów i radców prawnych pracujących w danej firmie.

Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie i kwalifikacje oraz sprzyjająca koniunktura gospodarcza, pozwolą nam zachować status lidera na rynku usług prawniczych przez następne lata.

Bądź na bieżąco z DZP