Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

DZP partnerem II Forum Dziennikarskiego Nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego

10.06.2024

Tegoroczna edycja Forum Dziennikarskiego im. Andrzeja Woyciechowskiego odbywa się pod hasłem „Dwa światy, dwa punkty widzenia. Wyzwania mediów XXI wieku”. W ramach forum odbywają się prelekcje oraz debaty skupione wokół zagadnień związanych z etyką dziennikarską, rolą mediów w zrównoważonym rozwoju oraz zmianami, które zachodzą w dziennikarstwie.

Jednym z ważniejszych punktów forum jest organizowany przez studentów Uniwersytetu SWPS Młodzieżowy Konkurs Dziennikarski Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Celem konkursu jest promowanie wśród młodych ludzi wiarygodnego, rzetelnego i jakościowego dziennikarstwa oraz zwrócenie uwagi na rolę, jaką media odgrywają w demokratycznym społeczeństwie. Te wartości są nam niezwykle bliskie, od lat staramy się angażować w inicjatywy, które promują odwagę w docieraniu do prawdy oraz wkład w kształtowanie wśród młodych osób postaw obywatelskich, dlatego nasza kancelaria została tegorocznym partnerem prawnym wydarzenia.  

W konkursie nagrodzeni zostaną młodzi dziennikarze, którzy mogą pochwalić się wyjątkowymi umiejętnościami dziennikarskimi, a w swojej pracy potrafią przełamywać stereotypy i docierać do intersujących tematów oraz mało znanych faktów. Spośród prawie 60 prac, Kapituła konkursu wybrała 9, które zostały nominowane do nagrody.

Nad pracami Kapituły i ich przebiegiem w zgodzie z regulaminem konkursu czuwa w roli Sekretarz Kapituły Daria Dudek, Associate z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć.

Zwycięzców konkursu poznamy podczas uroczystej gali 19 czerwca.

Sczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie organizatora.

 

 

Bądź na bieżąco z DZP