Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

DZP Patronem Merytorycznym Konkursu INTERNALE 2010

21.06.2010

Miło jest nam poinformować, że nasza kancelaria objęła Patronatem Merytorycznym Konkurs INTERNALE 2010. Będziemy wspierać Organizatorów naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa pracy, własności intelektualnej i prawa autorskiego w intranetach i komunikacji wewnętrznej. W jury konkursu zasiądzie Janina Ligner-Żeromska, Partner w naszej kancelarii.

Zgłoś swój Intranet, Strategię i Osobowość Komunikacji Wewnętrznej do Konkursu

Po raz pierwszy w Polsce ruszył konkurs na Najlepszy Intranet oraz Strategię i Osobowość Komunikacji Wewnętrznej – INTERNALE 2010. Jest to wydarzenie bez precedensu, unikalne w skali krajowej, którego głównym celem jest promowanie osób oraz projektów z dziedziny Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej.

Podstawowym zadaniem konkursu INTERNALE 2010 jest zwiększanie profesjonalizmu i wyznaczanie standardów branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych projektów i osobowości branży.

Prestiżowe nagrody zostaną przyznane w dziesięciu regulaminowych kategoriach:

 1. Najlepszy Intranet 2010 kategoria Małe i Średnie Przedsiębiorstwa
 2. Najlepszy Intranet 2010 kategoria Duże Firmy
 3. Najlepszy Intranet 2010 kategoria Administracja Publiczna, Samorządy i Organizacje Pozarządowe
 4. Najlepsza Strategia Komunikacji Wewnętrznej
 5. Najlepszy Projekt Komunikacji Wewnętrznej
 6. Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Redaktor Intranetu
 7. Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria IT i Administracja
 8. Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Zarządca Intranetu
 9. Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Manager Komunikacji Wewnętrznej
 10. Największa Innowacja w Intranetach.

Warunkiem uczestnictwa jest pobranie i wypełnienie formularza, dostępnego na stronie internetowej www.intranety.pl/internale i przesłanie zgłoszenia na adres mailowy internale@intranety.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca.

W kolejnym etapie Jury, w skład którego wchodzą wybitne osobowości reprezentujące środowisko branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej, wybierze nominowanych w danych kategoriach. Następnie nominowani będą mieli obowiązek przesłania prezentacji, na podstawie których Jury wybierze zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 20 października 2010 r. podczas uroczystej Gali.

Udział w Konkursie jest bezpłatny. Szczegółowy regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz informacja o konkursie znajdują się na stronie internetowej www.intranety.pl/internale.

Każdy może zgłosić swoją kandydaturę lub projekt. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy reprezentują branżę Intranetów oraz Komunikacji Wewnętrznej. Jesteśmy przekonani, że konkurs przyczyni się do promowania osób, które na co dzień zajmują się Intranetem i Komunikacją Wewnętrzną w firmach oraz instytucjach.

DLACZEGO WARTO?

Internale 2010 to wyjątkowe wydarzenie, bez precedensu w skali krajowej, wyznaczające standardy branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej w Polsce.

 • Jest to pierwszy w Polsce konkurs na Najlepszy Intranet, Strategię i Osobowość Komunikacji Wewnętrznej, unikalny na skalę krajową.
 • Ściśle określone grono ekspertów: specjaliści IT, managerowie HR, Dyrektorzy Personalni, przedstawiciele zarządów, eksperci zarządzania wiedzą, administratorzy, praktycy oraz profesjonaliści reprezentujący środowisko naukowe.
 • Promowanie branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej w Polsce i wyznaczanie jej standardów.
 • Możliwość zaprezentowania swojej wiedzy i doświadczenia w prekursorskim projekcie.
 • Uczestnictwo w unikalnym projekcie edukacyjno-biznesowym.
 • Budowa wizerunku firmy innowacyjnej, odpowiednio zarządzanej o wysokich standardach biznesowych.
 • Możliwość realizacji założonej strategii biznesowej, opartej na idei przedsiębiorczości, innowacyjności i ciągłego doskonalenia.
 • Kontakty zawodowe w branży IT i Komunikacji Wewnętrznej.

Organizatorem Konkursu są: Intranety.pl, pierwszy polski portal Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Audytorem Konkursu jest Firma Doradcza KPMG. Patronat Merytoryczny objęły: Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka, Business Centre Club, Akademia Leona Koźmińskiego oraz Institute for International Research. Patronami Medialnymi konkursu są: Personel i Zarządzanie, Nowoczesna Firma, Mediarun.pl, Medialink.pl, HRK.PL, GoldenLine i PRoto.pl.

Bądź na bieżąco z DZP