15.04.2011
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że DZP po raz 9. z rzędu zajęła pierwsze miejsce w czołowym rankingu firm prawniczych opublikowanym 15 kwietnia br. w dzienniku Rzeczpospolita.
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że nasza Kancelaria po raz dziewiąty z rzędu zajęła pierwsze miejsce w czołowym rankingu firm prawniczych opublikowanym 15 kwietnia br. w dzienniku Rzeczpospolita.
Nasza kancelaria obroniła miejsce lidera w głównej klasyfikacji pod względem liczby adwokatów i radców prawnych, oraz zajęła drugie miejsce w kategorii ogólnej liczby prawników pracujących w firmie.
Dodatkowo w tymże rankingu zostaliśmy wskazani jako kancelaria rekomendowana w kategoriach:
- fuzje i przejęcia/prywatyzacja/restrukturyzacja,
- prawo spółek i prawo handlowe,
- procesy sądowe (cywilne, karne, gospodarcze, administracyjne) i arbitraż,
- przygotowanie wejścia na giełdę/rynki kapitałowe i papiery wartościowe,
- prawo energetyczne.
Jednocześnie Krzysztof Zakrzewski został rekomendowany jako ekspert w zakresie prawa spółek i prawa handlowego.
Wierzymy, że nasze doświadczenie i kwalifikacje oraz determinacja w działaniu, pozwolą nam zachować status lidera na rynku usług prawniczych przez kolejne lata.
- Liderzy rynku usług prawniczych w 2010 roku
Ireneusz Walencik | Rzeczpospolita, 15 kwietnia 2011
- Kancelarie znów przyjmowały do pracy
Ireneusz Walencik | Rzeczpospolita, 15 kwietnia 2011