Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

DZP po raz kolejny liderem w rankingu Dziennika GP

09.03.2011

Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka od siedmiu lat niezmiennie plasuje się w czołówce Rankingu Kancelarii Prawnych przeprowadzanym przez Dziennik Gazetę Prawną. W tegorocznej - VII edycji rankingu, którego wyniki zostały opublikowane 9 marca, nasza kancelaria po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce.

W tym roku firmy prawnicze rywalizowały w dwóch kategoriach - kancelarii dużych, zatrudniających łącznie co najmniej 5 prawników z uprawnieniami i kancelarii małych, w których pracuje do czterech prawników. Te ostatnie nie brały udziału w głównej rywalizacji. Odpowiadały na pytania informacyjnie.

Kancelarie zostały ocenione według dziewięciu kryteriów: łącznej liczby prawników, liczby adwokatów, radców prawnych, liczby prawników ze stopniem naukowym, wysokości przychodu za rok 2010 przypadającego kwotowo na prawnika z uprawnieniami, języków obcych, w jakich kancelaria obsługuje swoich klientów, liczby fachowych publikacji prawników zatrudnionych w kancelarii, stażu kancelarii na polskim rynku oraz liczby studentów prawa.

Bądź na bieżąco z DZP