Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Chambers Global wyróżnia kancelarię DZP 2011

22.03.2011

Mamy przyjemność poinformować, że w marcu 2011 roku ukazała się nowa edycja publikacji Chambers Global: The World's Leading Lawyers for Business. Nasi eksperci również w tym roku zostali rekomendowani w kilku kategoriach. 

DZP została rekomendowana w następujących kategoriach i zakładkach:

  • Dispute resolution,
  • Corporate/M&A,
  • Banking & Finance.

Jednocześnie w tychże kategoriach rekomendowani zostali partnerzy: Prof. Grzegorz Domański i Józef Palinka (Dispute resolution), Krzysztof Zakrzewski - (Corporate/M&A) oraz Magdalena Skowrońska (Banking&Finance).

Dodatkowo, po raz pierwszy, Chambers Global rankingował naszą kancelarię w 2 nowych kategoriach: 

  • IP, oraz
  • Restructuring/Insolvency.

Po raz pierwszy do grona partnerów rekomendowanych w praktyce IP dołączyły wcześniej nierankingowane Janina Ligner-Żeromska oraz Aleksandra Auleytner.

Chambers co roku od 20 lat przeprowadza tysiące wywiadów z prawnikami z całego świata oraz ich klientami w celu wyłonienia najlepszych specjalistów na rynku. Kryteriami oceny prawników są przede wszystkim: doświadczenie, zaangażowanie w projekty oraz profesjonalne podejście do klienta.

Ponadto wydawnictwo International Tax Review rekomendowało Dział Doradztwa Podatkowego kancelarii DZP w kategorii Tax, a Joanna Wierzejska i Artur Nowak zostali wskazani jako liderzy w swojej specjalizacji. 

Bądź na bieżąco z DZP