Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

 • Kancelaria zwycięzcą rankingu Gazety Prawnej

  13.11.2007 Kancelaria DZP od 4 lat niezmiennie plasuje się w czołówce Rankingu Kancelarii Prawnych przeprowadzanym przez Gazetę Prawną. W tegorocznej edycji, z ponad 120 prawnikami, także zajęła pierwsze miejsce.

  cały tekst

 • Roadshow w Wielkiej Brytanii

  29.10.2007 W dniach 29-31 października w Wielkiej Brytanii wzielismy udział w serii spotkań poświęconych szansom inwestycyjnym w Polsce. Głównym organizatorem roadshow jest Brytyjsko-Polska Izba Handlowa oraz PAIiIZ.  

  cały tekst

 • Otwarcie biura DZP w Toruniu

  04.10.2007 4 października uroczyście zainagurowaliśmy działalność biura DZP w Toruniu. Uroczystość odbyła się w toruńskim Muzeum Okręgowym i była połączona z prezentacją obrazów odnawianych w ramach akcji ratowania dzieł sztuki.

  cały tekst

 • Nowe wydanie Code of Commercial Companies

  03.09.2007 Wspólnie z wydawnictwem Wolters Kluwer przygotowaliśmy i wydaliśmy - z myślą o firmach zagranicznych i inwestorach zainteresowanych Polską - anglojęzyczną wersję Kodeksu spółek handlowych.

  cały tekst

 • Sukces naukowy Tomasza Chilarskiego

  09.07.2007 Miło nam poinformować, że 9 lipca 2007 r. Tomasz Chilarski, Senior Associate w naszej kancelarii, znakomicie obronił rozprawę doktorską i uzyskał stopień Doktora Nauk Prawnych.

  cały tekst

 • DZP liderem na rynku usług prawnych według rankingów

  20.04.2007 Z przyjemnością informujemy, że DZP zajęło pierwsze miejsce w dwóch czołowych rankingach firm prawniczych opublikowanych w polskich mediach w drugiej połowie kwietnia.

  cały tekst

Bądź na bieżąco z DZP