Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Nowe wydanie Code of Commercial Companies

03.09.2007

Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka wspólnie z wydawnictwem Wolters Kluwer przygotowała i wydała - z myślą o firmach zagranicznych i inwestorach zainteresowanych Polską - anglojęzyczną wersję Kodeksu spółek handlowych (Code of Commercial Companies).

Jest to już trzecie wydanie angielskiego przekładu, uwzględniające zmiany, które wprowadzono ostatnią nowelizacją Kodeksu. Pracując na co dzień z tłumaczeniami dokumentów prawniczych oraz obsługując klientów zagranicznych, mamy świadomość, jak ważne w obrocie gospodarczym jest precyzyjne tłumaczenie dokumentów i przepisów prawa.

Dokonując przekładu Kodeksu spółek handlowych, staraliśmy się więc wykorzystać zarówno umiejętności naszych tłumaczy, jak i wieloletnie doświadczenia naszej kancelarii w obsłudze polskich i międzynarodowych firm.

Przygotowane przez kancelarię tłumaczenie tego jednego z najbardziej fundamentalnych dla działalności gospodarczej aktów ma na celu przybliżenie przepisów Kodeksu spółek handlowych cudzoziemcom prowadzącym lub mającym zamiar prowadzić działalność w Polsce.

Bądź na bieżąco z DZP