Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Zapraszamy na warsztat z ekspertami z Praktyki Podatkowej

13.04.2023

Studiujesz prawo i interesujesz się podatkami? Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę i mieć szansę na wygranie płatnego stażu w Praktyce Podatkowej DZP?

Zapraszamy na warsztat Postępowania i kontrole podatkowe – wybrane aspekty praktyczne z perspektywy pełnomocnika organizowany przez DZP przy wyjątkowej współpracy trzech kół naukowych z warszawskich uczelni: KN Prawa Podatkowego z Akademii Leona Koźmińskiego, KN Prawa Handlowego i Podatkowego Uniwersytetu SWPS oraz KN Prawa Podatkowego Uniwersytetu Warszawskiego.

Szkolenie odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia o godzinie 19:00 w naszym warszawskim biurze. Prelegenci – Paweł Suchocki , Senior Tax Manager oraz Michalina Woźny, Senior Tax Consultant z Praktyki Podatkowej omówią m.in.:

  • Przyczyny oraz źródła kontroli i postępowań podatkowych – czyli skąd organy podatkowe wiedzą do kogo przyjść?
  • Trendy i kierunki działań organów administracji skarbowej – czy można przewidzieć u kogo ryzyko kontroli podatkowej jest wyższe?
  • Udział pełnomocnika w sporze podatkowym – studium przypadku, czyli jak przetrwać i nie polec?

Po warsztacie odbędzie się pisemny, krótki kazus dla chętnych. Osoba, która najlepiej rozwiąże zadanie otrzyma zaproszenie na płatny, miesięczny staż w kancelarii DZP!

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie wydarzenia (link).

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP