Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

DZP Partnerem V edycji konferencji Our Future Forum

28.04.2023

Już 12 maja br. w warszawskim The Tides odbędzie się V edycja Our Future Forum - największego wydarzenia edukacyjnego w Polsce regularnie przyciągającego ponad 1000 uczestników - utalentowanych i ambitnych młodych osób z kraju i zagranicy.

Organizatorem konferencji jest Our Future Foundation, której celem jest wspieranie rozwoju edukacyjnego i zawodowego najzdolniejszych przedstawicieli młodego pokolenia. Nasza kancelaria po raz kolejny została partnerem tego wyjątkowego spotkania.

Podczas wydarzenia szerokie grono wybitnych ekspertów, przedsiębiorców i dziennikarzy poruszy tematykę nowoczesnych technologii, zielonej transformacji, mediów społecznościowych, kreowania własnej marki czy wyzwań stojących przed pokoleniem Z. 

Szczególnie zapraszamy Was na panel dyskusyjny moderowany przez Michała Czarnucha, Szefa Praktyki Life Sciences - Cyfryzacja i Medtech. Jak innowacje w technologii zmieniają oblicze opieki zdrowotnej w Polsce?, w którym wezmą udział również:

  • Wiktor Janicki - Prezes AstraZeneca,
  • Andrzej Jaworski - Prezes PZU Zdrowie,
  • Łukasz Krause - Chief IT Officer Medicover,
  • prof. dr hab. med Maciej Małecki - Kierownik Katedry i Kliniki Chorób Metabolicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim,
  • Adam Niedzielski - Minister Zdrowia
  • oraz dr n. farm. Karolina Nowak - Dyrektor Wydziału Innowacji i Rozwoju Biotechnologii.

Rozwój technologii doprowadził do zmian w funkcjonowaniu systemu ochrony zdrowia zarówno z perspektywy pacjentów jak i podmiotów medycznych. Sektor publiczny i prywatny pracują nad rozwiązaniami mającymi na celu poprawę poziomu usług medycznych w naszym kraju. Podczas dyskusji prelegenci zastanowią się czy możliwe jest przyspieszenie procesu cyfryzacji medycyny poprzez współpracę pomiędzy obiema grupami oraz jakich innowacji możemy się spodziewać w perspektywie najbliższych lat. Z kolei szerokie oferowanie usług medycznych online, a zatem również gromadzenie dużej ilości danych pacjentów stawia wyzwanie związane z zachowaniem ich bezpieczeństwa. Nasi paneliści prozmawiają o tym, jak powinno się projektować i wdrażać nowe narzędzia zwiększające funkcjonalność systemu opieki zdrowotnej zapewniając jednocześnie prawną ochronę wrażliwych informacji. Podczas panelu eksperci odpowiedzą również na pytanie, czy i jak technologia w medycynie może poprawić skuteczność oferowanego nam leczenia na dużą skalę.

Szczegółowe informacje oraz agendę konferencji znajdziecie tutaj.

 

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP