Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Konkurs: "Projekt dla start-up’ów medycznych"

15.04.2016

Kulki na www 2

Drodzy Studenci,

zachęcamy Was do udziału w konkursie organizowanym przez Praktykę Life SciencesDZP "Projekt dla start-up’ów medycznych".

Zadanie konkursowe

Jesteś prawnikiem zajmującym się doradztwem w obszarze ochrony zdrowia, który ma za zadanie przygotować usługę prawną dla start-up’ów działających na rynku usług medycznych (podmioty lecznicze, branża IT, itd.). Opracowanie powinno zawierać zarówno opis usługi prawnej, jak i strategię sprzedażową (profil klienta, sposoby dotarcia do klienta, koszt produktu).

Wskazówka

Podczas przygotowywania odpowiedzi warto zwrócić uwagę na następującą kwestię: pojedynczy start-up dysponuje zazwyczaj ograniczonymi środkami finansowymi, w związku z tym przygotowywanie produktu prawnego dla jednego start-up’u często jest nieopłacalne dla dużej kancelarii.

Podczas oceniania prac będziemy brali pod uwagę:

  • pomysł na usługę (innowacyjność, precyzja opisu);
  • strategię sprzedażową (w tym jej spójność);
  • formę przygotowania pracy (dowolna, np. Word, PowerPoint, itp.)

Prace konkursowe wraz z aktualnym CV oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać do 8 maja 2016 na adres rekrutacja@dzp.pl. Temat maila: Healthcare Business Forum – konkurs DZP.

Autorzy pięciu najlepszych prac zostaną zakwalifikowani do drugiego etapu konkursu i zaproszeni na indywidualne spotkania z prawnikami DZP.

Nagrodą główną dla zwycięzcy są miesięczne, płatne praktyki w zespole Life Sciences DZP, największym zespole zajmującym się ochroną zdrowia w Polsce.

Powodzenia!

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP