Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Czwarta edycja cyklu "Kazusy z DZP"

26.02.2019

Już po raz czwarty zapraszamy studentów III-V roku prawa do wzięcia udziału w cyklu Kazusy z DZP. To niezwykła okazja na poznanie codziennego życia kancelarii oraz podniesienie swoich kwalifikacji.

Podczas warsztatów pod okiem specjalistów uczestnicy zmierzą się z prawniczymi łamigłówkami i będą mogli zastosować w praktyce wiedzę zdobytą podczas studiów.

Dla chętnych i najbardziej dociekliwych studentów na koniec każdego spotkania przewidzieliśmy krótkie kazusy, które będą wymagały pracy indywidualnej. Dla osób, które podejmą to wyzwanie przewidujemy konsultacje z prowadzącymi.

Jeżeli chcesz nauczyć się poruszać w gąszczu przepisów, sprawdzić swoje umiejętności analizowania informacji oraz wygrać płatne praktyki, koniecznie zgłoś swój udział!

 

MIEJSCE

Budynek Rondo 1 - 21 piętro
Rondo ONZ 1, Warszawa

 

HARMONOGRAM WYDARZENIA

20 marca 2019, godz. 17:30 – Ochrona IP. Podstawy i egzotyka. | Jakub Kubalski

16 kwietnia 2019, godz. 17:30Jak dobrze (albo źle) kupić spółkę? Specyfika transakcji fuzji i przejęć – wartość oświadczeń i zapewnień oraz badania due diligence. | Damian Szczygielski

16 maja 2019, godz. 17:30Kiedy zarząd odpowiada za zobowiązania spółki? Dlaczego nie warto być członkiem zarządu? Case study na przykładzie postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego. | Michał Cecerko

30 maja 2019, godz. 17:30 – Cyberprzestępczość – zagadnienia z praktyki procesowej. | Rafał Karbowniczek

 

ZGŁOSZENIA

Jeżeli chcesz wziąć udział w  warsztatach, do 14 marca 2019 prześlij nam swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres rekrutacja@dzp.pl. Tytuł maila „Kazusy z DZP”.

Pamiętaj, że wysyłając swoje zgłoszenie, zapisujesz się na cały cykl, tj. na 4 spotkania.

Liczba miejsc jest ograniczona. Z zakwalifikowanymi osobami skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo.

Serdecznie zapraszamy!

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP