Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Kazusy z DZP – czwarta edycja już za nami

31.05.2019

W czwartek, 30 maja 2019 odbyło się ostatnie spotkanie w tegorocznej edycji cyklu Kazusy z DZP. Warsztat Cyberprzestępczość – zagadnienia z praktyki procesowej. przeprowadził Rafał Karbowniczek, Senior Associate w Praktyce Postępowań Spornych.

Kazusy z DZP to propozycja dla wszystkich, którzy są ciekawi jak wygląda codzienne życie kancelarii i chcą sprawdzić swoją wiedzę pracując pod okiem wybitnych ekspertów. Na koniec każdego warsztatu chętni uczestnicy mieli możliwość zmierzyć się ze specjalnie przygotowanym zadaniem podczas pracy indywidualnej. Wielu z naszych kazusowiczów wykorzystało szansę i dołączyło do grona praktykantów DZP.

Do zobaczenia w kolejnej edycji!

 

30 maja 2019 - Cyberprzestępczość – zagadnienia z praktyki procesowej. | Rafał Karbowniczek

16 maja 2019Kiedy zarząd odpowiada za zobowiązania spółki? Dlaczego nie warto być członkiem zarządu? Case study na przykładzie postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjneg | Michał Cecerko.

 

 

16 kwietnia 2019Jak dobrze (albo źle) kupić spółkę? Specyfika transakcji fuzji i przejęć – wartość oświadczeń i zapewnień oraz badania due diligence. | Damian Szczygielski

 

20 marca 2019 – Ochrona IP. Podstawy i egzotyka. | Jakub Kubalski

 

 

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP