Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Kazusy z DZP - V edycja

20.12.2019

19 grudnia 2019 odbył się ostatni w cyklu warsztat Umowy w procesie inwestycyjnym – jak skutecznie rozwiązać umowę o roboty budowalne? Problematyka odstąpienia: umowne i ustawowe prawo odstąpienia; jego przesłanki oraz skutki, który poprowadziła Beata Cieszyńska, Senior Associate w Praktyce Infrastruktury i Energetyki.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za duże zaangażowanie w trakcie całego cyklu. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!

Tradycyjnie przed warsztatami osoby chętne mogły skonsultować swoje prace z Pauliną Janas, która prowadziła poprzednie spotkanie.

5 grudnia 2019 - Fuzje, przejęcia i ich skutki dla pracownika, czyli praktycznie o przejściu zakładu pracy | Paulina Janas

Na spotkaniu poprzedzającym warsztaty z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych wszyscy chętni mogli skonsultować swoje pomysły na kazusy napisane podczas poprzednich warsztatów z ich prowadzącą, Natalią Jankowską z praktyki Infrastruktry i Energetyki.

 

21 listopada 2019 - Czemu tak drogo? O manipulacjach cenowych i innych nadużyciach na giełdach energii | Natalia Jankowska

 

Przed warsztatem z prawa energetycznego uczestnicy mieli możliwość skonsultowania z Walerym Arnaudowem z praktyki Life Sciences swoich kazusów napisanych w ramach poprzedniego spotkania.

 

7 listopada 2019 Wędrówka leków – od wytwórcy do pacjenta. Podstawowe wymogi prawne w dystrybucji leków oczami prawnika-praktyka | Walery Arnaudow

 

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP