Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

Kancelaria DZP doradzała funduszom private equity, zarządzanym przez ARX Equity Partners przy sprzedaży 100% udziałów Kakadu sp. z o.o. na rzecz Super Zoo s.r.o.

Stephon Holdings (zarządzany przez ARX) zainwestował w Kakadu w marcu 2009 roku, wspierając organiczny rozwój spółki w kolejnych latach. Obecnie Kakadu posiada 41 specjalistycznych sklepów zoologicznych w Polsce w tradycyjnym kanale sprzedaży artykułów zoologicznych, będąc równocześnie właścicielem i operatorem sklepu internetowego Telekarma. Dla Plaček Holding, który jest właścicielem Super Zoo, ta transakcja oznacza umacnianie działalności detalicznej w Europie Środkowej i Wschodniej oraz nowe możliwości rynkowe.

Nasze doradztwo koncentrowało się na kompleksowym przygotowaniu dokumentacji transakcyjnej. W obsługę transakcji zaangażowani byli prawnicy z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i PrzejęćMarek Świątkowski, Igor Barcew i Damian Szczygielski oraz Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych - Magdalena Skowrońska i Tomasz Kalicki.

Bądź na bieżąco z DZP