Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

Kancelaria DZP doradzała konsorcjum funduszy private equity - Benson Elliot Capital Management i Walton Street Capital oraz wiodącej grupie hotelarskiej Algonquin przy pozyskaniu od Banku Pekao SA finansowania na nabycie hotelu Sheraton Warsaw. Hotel został kupiony 28 października 2015 r.

Nabycie hotelu Sheraton w Warszawie było częścią transakcji przejęcia przez konsorcjum 8 prestiżowych hoteli w Europie o całkowitej wartości około 420 mln EUR - hoteli Sheraton w Rzymie i Warszawie, hoteli Westin w Mediolanie i Wenecji, hotelu Pullman w Paryżu, Méridien Grand Hotel w Norymberdze oraz Marriot Executive Apartments i Renaissance w Brukseli.

Przy transakcji doradzali prawnicy z Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych: Magdalena Skowrońska, Partner, Paulina Armada-Rudnik, Associate oraz Anna Czerwińska, Associate.

Prawnicy kancelarii DZP już po raz drugi doradzali przy finansowaniu nabycia hotelu Sheraton. W 2013 r. ten sam zespół doradzał przy finansowaniu nabycia przez grupę hotelarską Algonquin hotelu Sheraton w Krakowie.

Bądź na bieżąco z DZP