Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Aktualne Problemy Prawa Własności Intelektualnej 2

20.03.2019

Autorzy:

Dr Aleksandra Auleytner

Praktyka:

IP&TMT

Specjalizacje:

Technologie, media, telekomunikacja

Koło Prawa Własności Intelektualnej "Niematerialni" Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji ogólnopolskiej konferencji naukowej "Aktualne problemy prawa własności intelektualnej", która odbędzie się 20 marca 2019 r.

Jest to kolejna edycja konferencji mającej na celu ukazanie aktualnych oraz najczęściej pojawiających się problemów z zakresu własności intelektualnej, jak również popularyzację wiedzy z obszaru tej dziedziny prawa. Organizatorom zależy na zaprezentowaniu praktycznego wymiaru prawa własności intelektualnej, które zajmuje znaczącą pozycję pośród innych gałęzi prawa i charakteryzuje się dynamicznym rozwojem.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane m. in. prelekcje z zakresu prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej oraz czynów nieuczciwej konkurencji, a nasza ekspertka Aleksandra Auleytner wystąpi z tematem: "Podwójne życie obrazów - podmiot zobowiązany do wypłaty wynagrodzenia z tytułu droit de suite. Najnowsze orzecznictwo".

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie organizatora: https://aktualneproblemyip.blogspot.com/

Bądź na bieżąco z DZP