Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

RIBA Forum

16.04.2019

Autorzy:

Michał Kluska

Praktyka:

Prawo Spółek, Fuzje i Przejęcia

Specjalizacje:

Ochrona danych osobowych

W dniach 16 -17 kwietnia odbędzie się konferencja RIBA Forum 2019.

Czy po wejściu RODO zapanował totalny chaos i czy tzw. trolle zasypały firmy pozwami? Nie. Czy wszystko jest jasne i klarowne? Też nie. Czy zakończył się proces legislacyjny? Oczywiście nie, nadal pojawiają się nowe rozporządzenia, wytyczne i inne akty prawne ważne dla ochrony danych.

Wciąż pozostaje mnóstwo pytań i niejasności dotyczących interpretacji przepisów, ich wdrożenia i właściwego rozumienia regulacji. RIBA Forum jest miejscem spotkania wszystkich tych osób, odpowiedzialnych za obszar ochrony danych. Będzie miejscem wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk.

Podczas wydarzenia wystąpi Michał Kluska, który omówi temat: "Uzasadniony interes jako podstawa przetwarzania – jakie warunki należy spełnić, aby działać zgodnie z prawem". Podczas wystąpienia omówione zostaną przepisy regulujące uzasadniony interes do przetwarzania danych osobowych. Przedstawione zostaną konkretne przykłady, gdy uzasadniony interes był właściwą przesłanką dla przetwarzania danych jak i takie, gdy okazał się niewystarczający. Poruszone zostaną też kwestie powoływania się na UIA w relacjach pracowniczych.

Więcej informacji o forum znajdą Państwo na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP