Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Warsaw Humanitarian Expo – Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej (WHE 2019)

11.06.2019

Autorzy:
Katarzyna Kuźma

W dniach 11-13 czerwca 2019 r. w Warszawie odbędzie się Warsaw Humanitarian Expo – Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej (WHE 2019). Jest to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane w Polsce i jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej. Celem Expo jest aktywizacja biznesu w ramach akcji humanitarnych na świecie, a przede wszystkim promocja oferty polskich dostawców w obszarze pomocy humanitarnej i rozwojowej. Warsaw Humanitarian Expo zostało objęte patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy.

W ramach targów odbędzie się Warsaw Procurement Forum 2019, podczas którego Katarzyna Kuźma będzie moderowała panel pt. How to set-up a project related to the development aid. International Financial institutions involved”.

W Warsaw Procurement Forum wezmą udział przedstawiciele organizacji należących do organizacji systemu Narodów Zjednoczonych (takich jak, m.in.: FAO, WHO, UNHCR, UNDP, WFP i wielu innych), Unii Europejskiej, Międzynarodowego Czerwonego Krzyża czy organizacji pozarządowych. W ramach wydarzenia przewidziano możliwość realizacji indywidualnych spotkań B2B/B2G z osobami odpowiedzialnymi za  procedury zamówieniowe w organizacjach międzynarodowych i pozarządowych.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu, w tym formularze rejestracyjne i bieżące Agendy poszczególnych części WHE 2019 (zarówno Konferencji jak i Forum), zaproszenia do udziału w webinariach,  dostępne są pod adresem:  http://humanitarianexpo.com

Warsaw Humanitarian Expo odbędzie się w PTAK Warsaw Expo, przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie k. Warszawy.


Więcej informacji o targach:

Warsaw Humanitarian Expo składa się z 4 komponentów:

  1. Konferencja wysokiego szczebla - Responsible Business for Humanitarian Emergencies – która ma na celu promocję koncepcji angażowania się biznesu w pomoc humanitarną i rozwojową.
  2. Warsaw Procurement Forum (WPF)  -  to zestaw szkoleń i warsztatów nt.: jak skutecznie brać udział w przetargach na świadczenie usług i dostarczanie towarów do organizacji międzynarodowych, w szczególności: zasady rejestracyjne dla dostawców; dobre praktyki oraz prezentacja wybranych podmiotów, które odniosły sukces na rynku międzynarodowych zamówień publicznych; możliwości bezpośredniej współpracy z biznesem z zakresu pomocy rozwojowej na Ukrainie, czy pomocy humanitarnej w wybranych krajach Afryki, Azji oraz Bliskiego Wschodu. Partnerami Forum zgodziły się być zainteresowane instytucje z następujących krajów: Austria, Czechy, Grecja, Słowacja, Rumunia, Ukraina.
  3. Targi  - sektory wystawiennicze będą podzielone na strefy: logistyki i komunikacji; medyczną; schronienia; bezpieczeństwa; żywności. Zorganizowana zostanie też strefa agencji: dla organizacji międzynarodowych oraz NGO-sów. Mogą w nich uczestniczyć wystawcy z Polski i zagranicy.
  4. Miasteczko Humanitarne - strefa, gdzie NGOsy i akademicy zaprezentują swoje zaangażowanie w pomoc humanitarną i rozwojową, a uczestnicy wykładów, seminariów i warsztatów będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat szeroko pojętej problematyki pomocy humanitarnej i rozwojowej. Wydarzenia w ramach Miasteczka Humanitarnego uwzględnią trzy główne wątki tematyczne: 1.prawo międzynarodowe; 2. edukację, 3. prowadzenie biznesu w sektorze pomocy humanitarnej.

Tym, co wyróżnia Warsaw Humanitarian Expo na tle innych wydarzeń tego rodzaju  jest możliwość uzyskania pełnego know-how niezbędnego do sprawnego poruszania się po wielomiliardowym rynku zamówień publicznych organizacji międzynarodowych, a jednocześnie bezpośredniego przedstawienia swej oferty towarów i usług.

 

 

Bądź na bieżąco z DZP